עו"ד ונוטריון תלמי חגי
 
משרד מנוסה ומקצועי לעריכת דין ושירותי נוטריון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
072-3218506
 
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תחומי התמחות

 
עו"ד ונוטריון חגי תלמי עומד בראש משרד עורך דין בקריית ביאליק, העוסק כבר למעלה מ- 40 שנה בתיקים מעולם המשפט האזרחי, ובדגש על עסקאות מקרקעין, צוואות, אגודות שיתופיות ולשון הרע.

כבר מגיל העשרה ידע עו"ד תלמי כי הוא רוצה להיות עורך דין בבגרותו. הוא סיים את לימודיו האקדמיים בפקולטה למשפטים בירושלים ב- 1972. מאז צבר ידע וניסיון רב ועשיר בתחומי עיסוקו, לרבות בתחום הליטיגציה והעסקאות השונות. כמו כן, אהבתו לתחום דבקה בבנו ובבתו שממשיכים את המסורת שלו.
 
 
צוואות וירושות
 
תביעות נזיקין
 
דיני מקרקעין
 
 
 

תחומי עיסוקו כוללים מגוון היבטים:

 
אגודות שיתופיות – עו"ד תלמי במשך תקופה ארוכה שימש כיועץ משפטי חיצוני של רשויות גדולות. כיום הוא משמש כיועץ משפטי של ישובים וחברות רבות בצפון, מטפל ברוב האגודות השיתופיות בגוש שגב. ומתמחה בכל הנושא המנהלי הקשור ברשויות. כמי שמייצג מספר רב של אגודות שיתופיות בצפון, הוא בקי גם בכל הנושאים הקשורים בניהול אגודות, הרחבת ישובים וניהולם.

לשון הרע – עו"ד תלמי ייעץ לעיתונים נפוצים רבים, ביניהן רשת המקומונים שוקון בצפון, אשר יעץ לה בכל הנוגע לנושא לשון הרע. לאחרונה אף הצליח להשיג פסק דין עקרוני וחשוב בתחום זה, שפורסם בכל המדורים המשפטיים - תא"מ 17839-02-09 – סיון זאב נגד לבני ואח'. בתיק זה ייצג משפחה שנתבעה בשל דברים קשים שנאמרו על ידה בזמן תקופת התאבלותם על מות האם, כנגד שכנם. בית המשפט קבע כי בשל מצב האבל, לא ניתן לפרש את הדברים כהוצאת לשון הרע.

ייצוג משפטי (ליטגציה) – עו"ד תלמי מייצג את לקוחותיו מול הערכאות המשפטיות, ומופיע באינספור משפטים בתחום המסחרי ובתביעות רבות בנושא לשון הרע.

כמו כן המשרד עוסק בכל הנוגע לדיני מקרקעין, לצוואות וירושות ולתביעות נזיקין.
 
 
 
 
עו"ד תלמי ישמח לעמוד לשירותכם, ולהעניק לכם שירות מקצועי וליווי צמוד לאורך כל הדרך.